top of page
Logo

 Spokojíme se jen s tím nejlepším.

Centrum péče Doubrava se stalo synonymem péče o nemocné seniory té nejvyšší kvality. Od počátku vsázíme na vysoký počet pečujícího personálu v kombinaci s nejmodernějšími terapeutickými i ošetřovatelskými přístupy a také na harmonické, útulné prostředí.

Věříme, že dokážeme uspokojit nejnáročnější rodiny, které očekávají špičkovou péči o své milované. Nejde totiž jen o poskytnutí lůžka, jídla a základní péče. U nás se postaráme o kvalitně prožité stáří, bez ohledu na pokročilost onemocnění.

Nastavujeme zcela nové standardy péče, v České republice ojedinělé a mnohdy i naprosto unikátní. Účastníme se pilotních studií, abychom jako první nabídli našim klientů nové postupy a metody.

 

Naši majitelé nejsou anonymní akcionáři, ale účastní se vedení centra. Zisk reinvestují do rozšiřování zázemí a do zaměstnanců, kteří tvoří pilíř našeho centra. Nejsme ani součástí žádné skupiny, proto o dalším směřování centra můžeme rozhodovat zcela sami.

 

Jsme naprosto připraveni poskytnout každému klientovi takovou péči, abyste se VY mohli věnovat i dalším oblastem života a usínat s vědomím, že jste svým milovaným zajistili to nejlepší možné.

PhDr. Dagmar Malá

 vedení společnosti

MUDr. Dagmar Slavětínská

 lékařka ORL

MUDr. Milan Flekač PhD.

diabetolog

Jana Vaníčková

vedení přímé péče

MUDr. Marek Hajný

psychiatr

Petra Krejchová, DiS.

 

nutriční terapeut

Zdeňka Zoubková

sociální pracovnice

MUDr. Radka Tůmová

 

neuroložka

MUDr. Michal Slaný

 praktický lékař

MUDr. Petrová

 

praktický a nutriční lékař

PhDr. Dagmar Malá

 zakladatelka

Bc. Tomáš Keher

zakladatel

Ing. Martin Páral

zakladatel

bottom of page