top of page

Těší nás váš zájem !

Chcete pracovat v nádherném a moderním centru péče kousek od Prahy?

Mzdu vám nabídneme podle vašich zkušeností, ne podle tabulek. A přidáme spoustu benefitů k tomu (5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, SIM karta s neomezeným voláním, bezplatné svačinky a další).

Nevlastní nás zahraniční majitelé ani nejsme součástí velké sítě domovů, proto si můžeme dovolit osobní přístup ke každému. Víme, že nejlepší jsme díky tomu, že pro nás pracují ti nejlepší. Budete jedním z nich?

Aktuálně volné pozice:

Pečovatelka / Pečovatel

Co budete dělat

  • Poskytování komplexní přímé obslužné péče o klienty s fyzickým a psychickým onemocněním

  • Podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně

  • Oblékání a stravování klientů, sledování pitného režimu klientů

  • Úprava a převlékání lůžek, udržování čistoty klientů

Co od vás potřebujeme

  • Morální a trestnou bezúhonnost

  • Plná svéprávnost

  • Zdravotní způsobilost

  • Komunikativnost, empatie

  • Schopnost týmové práce

  • Smysl pro pořádek a čistotu

Výhodou je SOU nebo ÚSO humanitní, sociální, pedagogické, zdravotnické vzdělání nebo absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách. Není to však podmínkou - kurz lze absolvovat u nás při zaměstnání.

Zdravotní sestra / Zdravotní bratr

  • Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu

  • ÚSO s maturitou - všeobecná sestra nebo praktická sestra

  • Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

  • Praxe 1 rok

  • Komunikativnost

  • Samostatnost

  • Organizační dovednost

Dotazník pro zájemce o práci

Děkujeme za odeslání!

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas, aby byly údaje z tohoto formuláře zpracovány pro účely žádosti o zaměstnání, a to až do odvolání. Společnost může uvedené osobní údaje zpracovávat, uchovávat a poskytovat všem osobám, které je zpracovávají v rámci žádosti o zaměstnání. Prohlašujete, že jste se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000Sb. ve znění pozdějších předpisů.

bottom of page